Judo lastele | Tule trenni judo

 

 Judo lastele | Tule trenni judo

Judo lastele | Tule trenni judo
IMAN
JUDO  SPORDIKOOL
imanjudokool@gmail.com      Vilisuu 7  Tallinn
                           Tel +372 55575466                      

 

SAMBO JUDO Iman Fight Club
 
MMA JIU - JITSU

Judo lastele | Tule trenni judo

 

  Meie Spordi Klubi „IMAN“ õpetab lastele judot, kasvatab iseloomu, tahet olla edukas, eesmärkide saavutamist. Judo sport on alati olnud populaarne nii Eestis kui ka Tallinnas eriti. Meie klubi „IMAN“ omab suurepärast võimlat judo treenimiseks Tallinnas Lasnamäe kandis.

  Mis vanusest alustada judo trenniga? Kui vaadata judo eripära, siis parem on alustada 7-aastaselt. Samas kui lapsevanemad soovivad lapsi tulevikus panna judo trenni, siis võib alustada ettevalmistustreeningutega juba 5-aastaselt.

  Võitlus üldse ja Judo eriti – on positiivne suhtlus oma eakaaslastega ja samuti isiklik areng. Väga oluline aspekt laste jaoks on see, et treeningu protsess on üles ehitatud mängu põhjal. Meie spordiklubis lapsed saavad teada, et Judo ei ole lihtsalt võitlus, vaid Judo on ka Kunst. Judo on universaalne võitluskunst. Sellest spordialast on tehtud mitmeid filme, näiteks „Judo Geenius“.

  Eesti tugevad Judo traditsioonid on tulnud Nõukogude ajast. Eesti judokad on võitnud suurimaid rahvusvahelisi võistlusi, Maailma ja Euroopa meistrivõistlusi, olid Olümpiamängudel parimate hulgas. See ongi põhjus miks Judo koole ei jää väheks Tallinnas.

  2013 aastal
  Parima Tulemusega
  Spordi Klubi "IMAN"
   
  Ootab Lapsi 7 - 16 aastat
  ja  täiskasvanuid 16+
  Judo, Sambo, MMA ja Jiu-Jitsu
  Trenni
   
 

aadresil Tallinn, Vilisuu 7

 

Treeningute ajakava hooaeg 2020 - 2021

Esmaspäev 17.30 - 19.00

Kolmapäev 17.30 - 19.00

Laupäev 12.00 - 13.30

   
   
  +372 555 75 466  Aleksei
  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
   
   Hind - 40 eur/kuu

 

 
 
      
JUDO SAMBO IMAN FIGHT CLUB MMA JIU - JITSU